0212 227 5519
Anasayfa
Jin Op Dr Turgay Karakaya
Jinekolojik Hizmetlerimiz
Adres ve Telefonlarımız

Kürtaj Hakkında Çok Önemli Ayrıntılar

İdrarda gebelik testi pozitif çıktı ise bu hamile olduğunuzu gösterir , ama gebelik testi negatif ise hemen hamile değilim deyip kesip atmayın , adet görene kadar test yapmaya devam edin, gebe olduğunuz kesinleşti ise ve istenmeyen bir gebelik söz konusuysa kürtaj dışında bir çözüm aramayın öncelikle aşaıdaki kuralları okuyun:

1- Çocuk aldırdığınızı kimseler bilmeyecek, tüm işlem gizli tutulacaktır. Yakınlarınız veya başka şahıslar sizin kürtaj olup olmadığınızı bizden sorgulayamazlar.

2- Kürtaj işleminden önce jinekolojik muayene ve ultrason muayenesi yapılacak gebelik boyutları netleştirilecektir. Kürtaj öncesi muayeneler ücretsiz olacaktır.

kurtaj-fiyatlari-223- Kürtaj işleminiz yaklaşık 20 dakika sürecek ve kürtajdan sonra yürüyüp gideceksiniz. Hayata kaldığınıza yerden davam edeceksiniz.

4- Kürtaj işlemi sırasında acı çekmeyeceksiniz , sonrasında ağrınız olmayacak.
Kürtaj işlemi daha sonradan çocuk sahibi olmanızı etkilemeyecek , istediğiniz zaman gebe kalabilirsiniz

5- Kürtaj sonrası yaklaşık 3 gün normal bir adet kanaması kadar kanamanız olacaktır, 1 ay sonrada tekrar adet göreceksiniz.

kurtaj-fiyatlari-156- İlk defa kürtaj olacaksanız bu durum defalarca kürtaj olmuş kadınlardan farklı değildir , sonrasında istediğiniz zaman çocuk sahibi olabilirsiniz, kürtaj buna engel değildir.

7- Önceden düşük yapmak için ilaç kullanıp kanaması başlayan vaya parça düşüren kadınlarda bu hatalı uygulamadan dolayı tehlikeli kan kayıpları yaşanabileceği için acilen kürtaj yaparak kanayan parçaların çıkartılması gerekir. ( kürtaj hapı , düşük hapı veya düşük iğnesi gibi ilaçlar kesinlikle çok tehlikelidir , bu işlem kürtaj ile doktor yönetiminde yapılmalıdır. )

8- Vakum kürtaj en fizyolojik kürtaj metodu olup ağrı çekmeden ve kısa sürede gerçekleşmektedir.

9- Kürtaj Fiyatları : Çocuk aldırma konusunda geniş bilgi edindikten sonra kürtajın kaça malolacağını merak etmek çok doğaldır. Kürtaj ücretleri gebelik haftasına göre belirlenmektedir. Gebelik haftası arttıkça fiyatlarda artar. Ayrıca gebel anestezi isterseniz ek bir anestezi ücretide ödenemiz gerekecek.

Kürtaj fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bloğumuza bakınız : http://kurtajfiyatlari2013ist.blogspot.com/2013/11/kurtaj-merkezleri.html

Kürtaj fiyatları ve diğer ayrıntılar için arayın : 0212 227 5519 - 0532 221 3007

» Başlangıç

 
 
 
 
 
 
Asilnet Web Tasarım © 2012